Ağırlık Kontrol Terazisi Paket Tipi 6 Kg.

CW-ERS-20/6000/0 modeli hassasiyeti 2 gram ve 6000 gram tartım kapasitesine sahiptir . Maksimum doğruluk ve performansı sağlamak için bant geçişleri ve bant tasarımları özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek hassasiyet ve performans ile verimliliğinizi ve ürünlerinizin kusursuz bir şekilde tartımını sağlayın . Hijyenik tasarım sayesinde su ve kir birikimini önler.

 

Paket tipi ağırlık kontrol terazisi paketlenmiş ürünlerin hassas bir şekilde ağırlığını kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Otomatik kontrol tartısı genellikle gıda sektörü, otomotiv sektörü, ilaç endüstrisi gibi üretim hatlarında kullanılmaktadır. 6000 gram tartım kapasitesiyle, çeşitli ürünlerin doğru ağırlıklarını ölçmek ve hatalı ürünleri tespit edip ayıklamak için kullanılmaktadır. Otomatik işlevleri sayesinde hızlı ve hassas ölçümler yapar, böylece üretim süreçlerini optimize eder ve kalite kontrolünü sağlar.

Ağırlık kontrol terazilerinin otomatik işlevleri, hızlı ve hassas ölçüm yaparak işgücü maliyetinde azalmaya ve verimlilikte artışa katkı sağlar. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla güvenilir bir performans sunar.

Kaliteli ve uzun ömürlü ağırlık kontrol terazisi imalatı yapan firmamız her zaman uygun fiyat ve yüksek kalite ile  üretim yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Paket tipi ağırlık kontrol terazisi fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Özellikler
DETAYLAR CW-ERS-20/6000/0
Kapasite (gr) 40-6000
Hassasiyet (gr) ≥ 2
"e" değeri ≥ 2
"n" bölüntü değeri 3000
Bant Hızı (m/dk) 60
Adet/Dakika 60
Güç Tüketimi (W) 400
Akım (A) 2,30
Tartım Konveyör genişliği (mm) l1 250-400
Tartım Konveyör uzunluğu (mm)  350-700
Besleme Voltajı   100 - 240 VAC  
Frekans 50Hz/60Hz 
Çalışma Sıcaklığı  5 °C to +40 °C 
Taşıma Yüksekliği (mm)  650-1100 mm +-50 mm 
Ret Seçenekleri
Dökümanlar
Ağırlık Kontrol Terazisi Paket Tipi Broşür

Dijital broşürümüzü buradan indirin Ağırlık Kontrol Terazisi Paket Tipi

Broşür
Teklif Al
Diğer Ürünler
ERS Checkweigher