ERS Checkweigher
Çözüm üretiyoruz

ERS checkweıgher

Firmamız 2009 yılında Ar-ge firması olarak kurulmuştur. Otomasyon alanında birçok projeye imza attıktan sonra ‘Kalite Kontrol Makineleri’ alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan firmamız standart modellerin yanı sıra ürüne özel makine tasarımları da yapmaktadır.

Gıda, ilaç, kimya, plastik, kozmetik, tavuk, et ve balık gibi sektörlerde lider firmalar ile işbirliği yapmıştır. Yüksek hız ve performansta çalışan makinelerimiz alanında uzman mühendis kadromuz kontrolünde MID Standartlarına uygun (Measurement Instruments Directive 2014/32/UE) üretim yapmaktadır. Hedefimiz her zaman ülkemize ve siz değerli iş ortaklarımıza kalite ve teknoloji sunmaktır. "Biz de Gram Şaşmaz!" diyerek başladığımız bu yolda yerli üretici olup ülkemize değer katmanın ve yurtdışında da var olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Misyonumuz

  • Müşterilerimize; çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile kaliteli ürün ve hizmeti sunmak temel ilkemizdir. Sürekli gelişme anlayışı içerisinde, tüm ürünlerimizi kaliteli, en ekonomik şekilde ve istenilen teslim süresinde üreterek, müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlamak ve vazgeçilmez tercihi olmak için var gücümüzle çabalıyor ve ileri teknoloji ile üretilen ürünü ve nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlıyoruz.

 

Vizyonumuz

  • Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak ve Sektörde Türkiye'nin bir numaralı üreticisi olmak ve dünyada tercih edilen firmalar arasında yer almak. İhracatı arttırarak ülkemize katma değer sağlamak ve istihdamı arttırmak. 
ERS Checkweigher