Ağırlık Kontrol Terazisi Koli Tipi 15 kg.

CW-ERS-50/15000/0 modeli 5 gram hassasiyet ve 15 kg kapasiteye sahip bir makinedir .Üretim hatlarından çıkan koli, kutu v.b. paketlenmiş ürünlerin tartımını yüksek hassasiyet ve doğrulukla tartar. Gramajı hatalı olan paketlenmiş ürünler , pnömatik piston yardımıyla ret haznesine alınır. Doğru gramajda olan ürünler ise hattın akışına devam eder. Tartım sonuçları USB yada mail yolu ile raporlama ve arşivlenme avantajı sağlar. Makine üzerine etiketleme makinesi, barkod okuyucu gibi cihazlar kolaylıkla entegre edilir.

 

Koli tipi ağırlık kontrol terazisi üretim hattından çıkan koli, kutu v.b. paketlenmiş ürünlerin hassas bir şekilde ağırlığını kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Otomatik kontrol tartısı genellikle gıda sektörü, otomotiv sektörü, ilaç endüstrisi gibi üretim hatlarında kullanılmaktadır. 15 kg tartım kapasitesiyle, çeşitli ürünlerin doğru ağırlıklarını ölçmek ve hatalı ürünleri tespit edip ayıklamak için kullanılmaktadır. Otomatik işlevleri sayesinde hızlı ve hassas ölçümler yapar, böylece üretim süreçlerini optimize eder ve kalite kontrolünü sağlar.

Ağırlık kontrol terazileri, hızlı ve hassas ölçüm yaparak işgücü maliyetinde azalmaya ve verimlilikte artışa katkı sağlar. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla güvenilir bir performans sunar.

Kaliteli ve uzun ömürlü koli tartım makinesi imalatı yapan firmamız her zaman uygun fiyat ve yüksek kalite ile  üretim yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Koli tipi ağırlık kontrol terazisi fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Özellikler
DETAYLAR CW-ERS-50/15000/0
Kapasite (gr) 100-15000
Hassasiyet (gr) ≥5
"e" değeri ≥5
"n" bölüntü değeri 3000
Bant Hızı (m/dk) 60
Adet/dakika 45
Güç Tüketimi (W) 600
Akım (A) 3,50
Tartım Konveyör genişliği (mm) l1 400-500
Tartım Konveyör uzunluğu (mm) 500-750
Besleme Voltajı 100-240 VAC
Frekans 50Hz/60Hz
Çalışma Sıcaklığı 5 °C to +40 °C
Taşıma Yüksekliği (mm) 350-1100 mm +-50 mm
Doğruluk Sınıfı XIII(1)
Dökümanlar
Ağırlık Kontrol Terazisi Koli Tipi Broşür

Dijital broşürümüzü buradan indirin Ağırlık Kontrol Terazisi Koli Tipi

Broşür
Teklif Al
Diğer Ürünler
ERS Checkweigher